VLAN Trunk Protocol (VTP) reduces administration in a switched network. When you configure a new VLAN on one VTP server, the VLAN is distributed through all switches in 300-135 400-051 101 adm-201 1z0-808 CCA-500

Sveiki atvykę

Šeimos gydytojų kabinetas, šiandien žinomas TVINKSNIO pavadinimu, įsikūrė 2004 metais.

Per šiuos  metus kabinetas vieną kartą keitė pavadinimą ir buveinės adresą, tačiau svarbiausi dalykai – pacientai, personalas bei įstaigos vertybės – išliko nepakitę.

Mūsų pacientai yra visos kabineto veiklos pagrindas, todėl didžiuojamės, kad didelė jų dalis buvo ir yra su mumis visus šiuos 10 metų.  Nuoširdžiai džiaugiamės, kai pacientai patiki mums savo pačių, o vėliau ir savo tėvų, vaikų bei anūkų sveikatą ir priežiūrą. Kiekvieno naujo Jūsų šeimos nario su nekantrumu ir jauduliu laukiame tarsi savo.  Pažinoti pacientą nuo pat jo gimimo, kiekvienam gydytojui yra ne tik garbė, bet ir nemenkas darbo palengvinimas: tai leidžia greičiau ir tiksliau diagnozuoti bei efektyviau gydyti ar tiesiog patarti.

Renkantis gydytoją svarbu ne tik jo išsilavinimas ir kompetencija, bet ir žmogiškos savybės, gebėjimas bendrauti. Mums be galo malonu, kad mūsų personalas geba pateisinti Jūsų lūkesčius. Labai vertiname Jūsų pasitikėjimą. 

Nuolat augant prie gydymo įstaigos prisirašiusių pacientų skaičiui, reikėjo ne tik užsakyti erdvesnes lentynas pacientų kortelėms, bet ir pasirūpinti priėmimo planavimu. Todėl praėjusių metų viduryje prie pacientams jau pažįstamo ilgamečio šeimos gydytojos Gražinos Stakutienės ir bendruomenės slaugytojos Nijolės Ivanovos tandemo sėkmingai prisijungė naujas duetas: šeimos gydytoja Gintarė Sausarytė ir bendrosios praktikos slaugytoja Jūratė Večerkauskaitė.

Gausėjančios pacientų gretos ir didėjantis kolektyvas tik patvirtina, kad esame teisingame kelyje, todėl mūsų vertybės nesikeičia:

  • siekiam ir toliau teikti kokybiškas šeimos medicinos paslaugas bei jas lydinčią žmogišką pagalbą,
  • tikimė, kad daugybės ligų ir negalavimų galima išvengti, todėl noriai užsiimam pacientų švietimu bei aktyviu jų dalyvavimu ligų prevencijos programose,
  • norim išlikti supratingi, lankstūs ir būti šeimos gydytojais arčiausiai Jūsų.
Pagarbiai,
TVINKSNIO komanda
NAUJIENOS

Green Building Council leader2pass Google leader2pass